GALERIA FIRAN

Poniżej prezentujemy uszyte przez nas firany, komplety, rolety.

Jest to tylko część tego co uszyliśmy dla naszych Klientów.

FIRANY

Z każdej firany można uszyć coś ciekawego. Czasami Klienci mają swoje pomysły, innym razem proponujemy im jedną z wcześniej uszytych naszych aranżacji. Zawsze znajdziemy pomysł jak ubrać nawet te najbardziej nietypowe okno mając do dyspozycji firanę lub inną tkaninę dekoracyjną.

ROLETY

Bardzo popularnym sposobem na "ubranie okna" są rolety. Można je szyć z tkanin dekoracyjnych zaciemnIających wnętrze, jak również z firan woalowych. Rozróżniamy rolety rzymskie regulowane sznurkami co do wysokości, jak również zwykłe rolety fantazyjnie wykończone.

WACHLARZE

W dekoracjach okiennych to co nietuzinkowe cieszy się największą popularnością. Tradycyjne firany i zasłony często zastępowane sa przez innowacyjne dekoracje okienne jak np. wachalrze. Skąd właśnie nazwa "wachlarz"? Nie trudno się domyslić, że od wyglądu uszytej dekoracji, której zakończenie ma kształt wachlarza.  Dekoracje w formie wachlarzy polecany do nowocześnie urządzonych wnętrz. Bardzo dobrze kompnują się również z zasłonami.

EKRANY

Dawniej na oknach wieszano jedynie firany i zasłony. Obecnie możliwości zdobienia okna jest znacznie więcej. Jedną z propozycji są tzw. ekrany i panele okienne. Jest to zdecydowanie nietuzinkowa alternatywa dla tradycyjnych firan i zasłon. Pomimo zmieniających się trendów w dekoracjach okiennych one zawsze cieszą się wśród naszych Klientów popularnościa. Panel okienny można uszyć z każdej firany z ciekawym wzorem.

KOMPLETY FIRAN

Dla osób ceniących sobie tradycjonalizm pozostawiamy komplety firan z zasłonami. Jest to niewątpliwie najbardziej powszechny wystrój polskich wnętrz.

LAMBREKINY

Lambrekin - słowo z języka francuskiego oznacza dekoracyjny element wyposażenia wnętrz w postaci wąskiego paasa tkaniny umodelowanej w odpowiedni sposób wieszany u góry karnisza. Pomysłów jest tak dużo, jak dostępnych tkanin. Mimo coraz powszechnie dostępnych ekranów, paneli czy rolet, lambrekiny nadal stanowią popularny element dekoracji okna w polskich domach.

TEKSTYLIA DOMOWE

W związku z tym że oferujemy szeroki zakres usług krawieckich szyjemy również tekstylia domowe takie jak: sukienki ozodobne na krzesła, obrusy, poszewki na poduszki, narzuty i wiele innych tekstyliów do ozdoby domu naszych Klientów.